269 Views

Dana 3.6.2018. godine, održano je I kolo KUPa FBiH u dresurnom jahanju, pod nazivom „Pegasos 2018“, u organizaciji Konjičkog kluba Pegasos, Ahatovići, Sarajevo.

U takmičarskoj konkurenciji su učestvovala 43 jahača para, i u okviru navedenog takmičenja održano je ukupno 5 utakmica. Tri utakmice su održane po starosnim kategorijama: djeca, juniori, seniori, a dvije utakmice su bile otvorenog tipa.

Ostvareni su sljedeći rezultati:

Djeca – test Uvodni 3:

  • 1. Asja Puzić, Ahat, KK Pegasos
  • 2. Ema Dzidić, Al Noor, KK Pegasos
  • 3. Iman Muftić, Al Noor, KK Pegasos
  • 4. Iman Krupalija, Argo, KK Pegasos
  • 5. Naila Delalić, Khali, KK Pegasos
  • 6. Iman Krupalija, Dexter, KK Pegasos
  • 7. Asja Puzić, Dexter, KK Pegasos
  • 8. Nejla Selimović, Soraya, KK Basquil
  • 9. Iman Krupalija, Amani, KK Pegasos
  • 10. Nejla Selimović, Santos, KK Basquil
  • 11. Tayra Jusufović, Zaid, KK Sarajevo

Juniori – test Početni 3:

  • 1. Laura Koller, Elektra, KK Hidalgo
  • 2. Laura Koller, Gavro, KK Hidalgo
  • 3. Tea Rebac, Epke, KK Pegasos
  • 4. Adna Burek, Tango, KK Sarajevo
  • 5. Goielle Jezdimir, Ahat, KK Pegasos
  • 6. Adna Burek, Ukrina, KK Sarajevo
  • 7. Laila Hadžiomerović, Tango, KK Sarajevo
  • 8. Iman Sejdić, Al Noor, KK Pegasos
  • 9. Laila Hadžiomerović, Ukrina, KK Sarajevo
  • 10. Lejla Vražalica, Gavro, KK Hidalgo
  • 11. Amina Sirbubalo, Zaid, KK Sarajevo

Seniori – test Elementarni 3:

  • 1. Adi Hanić, Tango, KK Sarajevo
  • 2. Adi Hanić, Zaid, KK Sarajevo
  • 3. Iman Prcić, Giston, KK Pegasos
  • 4. Lamija Godinjak, Argo, KK Pegasos
  • 5. Aida Vražalica, Elektra, KK Hidalgo
  • 6. Merima Felah, Ahat, KK Pegasos
  • 7. Emina Kazazović, Saga, KK Basquil
  • 8. Aida Vražalica, Gavro, KK Hidalgo
  • Emina Kazazović, Saga, KK Basquil – van konkurencije

Otvorena utakmica – test Uvodni 3:

  • 1. Iman Sejdić, Khali, KK Pegasos
  • 2. Jasmin Kazazović, Prince, KK Basquil
  • 3. Veronika Selimović, Selima, KK Basquil
  • 4. Veronika Selimović, Soraya, KK Basquil
  • 1. Emina Kazazović, Oskar, KK Basquil
  • 2. Almedina Žiga, Oskar, KK Basquil
  • 3. Almedina Žiga, Saga, KK Basquil
  • 4. Iris Bucalović, Oskar, KK Basquil
  • 5. Iris Bucalović, Saga, KK Basquil
  • 6. Almedina Žiga, Selima, KK Basquil
  • 7. Nina Jašarević, Amani, KK Pegasos
  • 8. Almedina Žiga, Santos, KK Basquil
  • 9. Almedina Žiga, Soraya, KK Basquil

Svi takmičari su uspješno odradili test, bez eliminacija. Čestitamo svim takmičarima na ostvarenim rezultatima!